Katalog stron

Strony informatyczne

Logopeda Wałbrzych

Szukasz kogoś kto udzieli ci porady psychologicznej? A może twoja pociecha wymaga porady logopedy? Zatem powinieneś odwiedzić przedstawianą tu witrynę, na której swoją ofertę prezentuje internetowa poradnia psychologiczna. Wykonuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z profesjonalnych porad psychologa można skorzystać również w poradni, to jest w Wałbrzychu. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedstawianej tu poradni psychologicznej. Przede wszystkim te osoby, które są obywatelami miasta Wałbrzych oraz sąsiednich miast i które zarazem szukają takich fachowców jak logopeda lub psychoterapeuta. W ofercie jest także pomoc psychologiczna online .

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 15.02.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Śnieżnobiały uśmiech to pragnienie każdego nas. Dlatego też należy pielęgnować zęby codziennie. Nie możemy zapominać o systematycznym odwiedzaniu dentysty. Lekarz stomatolog sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje stosowaną kurację. Mogą to być licówki, mostek, lub zalecenia chirurgiczne. Właśnie dlatego powinniśmy dbać o zęby każdego dnia i już od najmłodszych lat. Warto powiedzieć, że o ile licówki są zabiegiem to trzeba pielęgnować zęby, aby wizyta u stomatologa kończyła się tylko przeglądem. Zachęcamy najmłodszych i dorosłych do przeglądu swojego uzębienia.

 • sylwiahofman.pl

  Już dziś skorzystaj z najlepszej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są sporym doświadczeniem. Dzięki wielkiej wiedzy, jak także doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najlepszym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) a także dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Poza tym chcąc trafić do jak największego zgromadzenia osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresje

  Aktualnie depresja jest coraz poważniejszym zjawiskiem społecznym. Po prostu już nawet dzieci chorują na nią. A przecież depresja, która nie jest leczona może zakończyć się śmiercią - samobójstwem. I chociażby z tego właśnie powodu pod żadnym pozorem nie należy bagatelizować depresji. Jeśli zatem masz depresję, bardzo szybko musisz pójść do psychiatry. Tylko i wyłącznie specjalista bardzo dobrze wie co trzeba robić, abyśmy mogli na nowo cieszyć się życiem. Życie jest krótkie, zatem należy dbać o nie.

  data: 16.03.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Psychologia muzyki

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tzn. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma trudnościami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, pozwala pokonać problemy związane tj. trema , jaka pojawia się u osób, które występują na scenie. Podejmujemy współpracę z artystami doskonalącymi swoje ambicje zawodowe, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem dążymy na szczyt. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości rzeczywistego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najlepszego działania we współczesnym świecie utalentowanych artystów w różnym wieku. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe.

  data: 09.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Uzależnienie od alkoholu

  Nasz przedstawiany portal to centrum informacji o alkoholizmie i zespolonymi z nim powikłaniami. Nałóg ten obejmuje coraz bardziej pokaźną liczbę społeczeństwa. Krocie ludzi krępuje się przyznać do alkoholizmu. Na przedstawianej stronie odnajdziecie ogrom przydatnych treści na temat związany z alkoholizmem. Natraficie tam na porady na temat alkoholizmu w rodzinie, odtruwaniu alkoholowym, a także jakie skutki niesie alkoholizm. Na naszą witrynę wbijają ludzie którzy mają przejścia z alkoholem, a także ludzie, których najbliżsi mają przykre doświadczenia z nałogiem. Alkoholizm to nie jedynie kłopot uzależnionego, ale wszystkich ludzi, którzy są w najbliższym towarzystwie. Z tego powodu zachęcamy wpaść na naszą stronę wszystkich, którzy widzą słabość do napojów wyskokowych u swoich znajomych.

  data: 29.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Kłopot dotyczący ubywania włosów oraz zwyczajnego łysienia dotyczy bardzo wielu osób i to nie tylko facetów. Na tej stronie publikowanych jest wiele ważnych informacji na temat różnorodnego typu sposobów radzenia sobie z tym niemiłym problemem. Kiedy widzimy już u siebie pewne objawy łysienia trzeba natychmiast próbować temu zapobiec. Na świecie jest naprawdę dużo medycznych i kosmetycznych rozwiązań, które mogą służyć nam pomocą w początkowym stadium dolegliwości. Jeżeli problem ma formę trochę bardziej zaawansowaną także nie powinniśmy wpadać w panikę, lecz próbować z nim się uporać obojętnie jakimi, dostępnymi sposobami, w tym preparatami rozpowszechnianymi tylko na receptę. Na tej stronie dowiesz się więcej na ten temat.

  data: 04.12.2011 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: łysienie leki na włosy | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny